ERZURUM TARIM VE HAYVANCILIK FUARLARI İLK YILINDA 33.787 ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

ERZURUM TARIM VE HAYVANCILIK FUARLARI 33.787 ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ve T.C Tarım ve Orman Bakanlığı, Erzurum Valiliği, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Ticaret Borsası, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Erzurum İl Koordinatörlüğü ve KOSGEB’in değerli destekleri ile hazırlanan Erzurum Tarım, Tarımsal Mekanizasyon, Tarla Teknolojileri ve Erzurum Hayvancılık, Hayvansal Üretim Teknolojileri, Süt Endüstrisi, Yem Endüstrisi Fuarları 23 Eylül 2018 Pazar akşamı saat 17.00 ‘de sona erdi.

100 ’ün üzerinde firma ve sivil toplum kuruluşunun katılımı ile gerçekleşen Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarları, Tükiye’nin tüm bölgelerinden gelen ziyaretçilerin yanı sıra Gürcistan, İran ve Azerbaycan’dan gelen alım heyetleri ile 5 gün boyunca yerli ve yabancı toplam 33.787 kişiye ev sahipliği yaptı.

Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve basın mensuplarına teşekkür ediyor, gelecek fuarlarda tekrar bir arada olmayı diliyoruz.
Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN